sobota, 22 lutego 2014

TAG: opisz siebie 10 zdjęciami

Postanowiłam zrobić jakiś tag, ponieważ ostatni był dodany w październiku.
Tag polega na tym, że po prostu wstawiam 10 zdjęć, które mnie opisują, a waszym zadaniem jest postarać się zgadnąć to co o mnie mówią to zdjęcia, więc do dzieła czytelnicy ! Kto będzie najbliżej, tego link do bloga zostanie podany w następnej notce :)
Nuta na dziś:


Zestaw:


sobota, 8 lutego 2014

First Lookbook

Oto i jest mój pierwszy lookbook ! Wiem, że zestawy nie są bardzo zaawansowane, ale cały czas się uczę, więc bądźcie wyrozumiali proszę.
Co tu więcej mówić, zapraszam do oglądania !
PS Dalej możecie zadawać mi pytania o jakiejkolwiek tematyce, pod tym postem :)


środa, 5 lutego 2014

Zadaj mi pytanie

Dużo osób piszę, że szkoła je wykańcza. Ja nie mam do tego takiego podejścia, szczerze powiedziawszy przynajmniej motywuje mnie do działania, a nie tylko leżenia. Wzięłam się też za ćwiczenia - postanowiłam, że na wakacje wyjdę na plażę bez wstydu ! Robię brzuszki, przysiady, ćwiczę z trenerami na youtube. Powiem Wam szczerze, że te wszystkie ćwiczenia poprawiają mi nastrój.

Przejdźmy jednak do tematu postu. Lookbook jest w trakcie tworzenia, a ja myślę już o przyszłym filmiku, w którym postaram się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania. Losy tego filmiku zależą od Was i ilości pytań które zadacie. Więc do roboty drodzy czytelnicy ;) Pytania mogą dotyczeń dowolnej tematyki.

Nuta na dziś:


Zestaw: