czwartek, 25 kwietnia 2013

Krótko !

No hej !
Mamy 10 post, a u mnie nudy...
Bez rewelacji pierwsza dziesiątka i nic ciekawego.
Jutro do szkoły. Mam sprawdzian z WOS'.
Ale też wyjeżdżam do Hiszpanii. Przystanek, koło kościoła godzina 19:30. Dlatego, przez parę dni mnie nie będzie. Idę teraz kupić jedzenie do sklepu :)


Nuta na dziś :

No nic, mam nadzieję wrócić opalona ^^.

Dominika :) x

wtorek, 16 kwietnia 2013

Dziś + przyjaźń

Hej ! Dziś wtorek :) Coraz bliżej piątku ^^. W szkole nudy, nic ciekawego. Jedyne co złe to to, że jutro kartkówka z niemieckiego -,-

Dziś z przyjaciółką szczerze rozmawiałam na w-f o szkole a potem jakoś zeszło na hejty, osobowość i życie. Naprawdę potrzebna mi była taka szczera rozmowa. Tak naprawdę tylko ona mnie rozumie. Powiedziałam jej o tym jak to jest z moimi rodzicami. Widziałam, że jest jej mnie szkoda. Zawsze chciałam o tym porozmawiać, ale nie miałam z kim. Bałam się tematów uczuć i życia. Ale to na prawdę ważne, żeby o tym rozmawiać. Uwierzcie, że można się wyżalić i zyskujesz nowej siły do działania.

Ogólnie jestem strasznie zadowolona bo do szkoły chodzę ten tydzień, potem weekend, idę w poniedziałek i testy gimnazjalne ! Ponieważ nie jestem w 3 klasie zostaje w domu. A właściwie to tylko w środę i czwartek, bo w wtorek jadę z przyjaciółka na zakupy. Dodam zdjęcia rzeczy które kupiłam.
Zakupy będą głównie dlatego, że wieczorem - 26 kwietnia. Wyjeżdżam do Hiszpanii na wycieczkę ze szkoły. Strasznie się cieszę :)

Ostatnio nabieram coraz więcej pozytywnej energii, głównie dlatego, że za oknem słoneczko <3
A u Was jaka pogoda ?

Nuta na dziś :

Chcecie żebym dawała swoje zdjęcia czy nie ? :) x

czwartek, 4 kwietnia 2013

Cześć !

Mam na imię Dominika i mam 13 lat. Założyłam bloga, na którym będą pisać głównie o codzienności, jednak na pewno pojawią się tu tez takie tematy jak np. moda, książki, kosmetyki.

Do tej pory zajmowałam się opowiadaniami, ale zawsze chciałam poprowadzić takiego bloga jak ten. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Dominika x